علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر | سایت خبری فرازفا

علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر

تاریخ ارسال : ۱۳ آذر, ۱۳۹۲ | بازدید : | طبقه بندی : حوادث

 علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر

این طومار را حدود ۱۸ هزار نفر از ساکنین کیپ تاون و مینه سوتا و بسیاری از شهرهای دیگر ایالت‌های آمریکا به امضا رسیده است. در حال حاضر ملیسا باکمن مجری یک برنامه تلویزیونی به نام “وینچستر ددلی پشن” هیجان شکار با وینچستر است.

 باشگاه خبرنگاران: در حالی که وقوع حملات مسلحانه و خشونت آمیز از جمله شکار بی رویه حیوانات در حال انقراض در آمریکا در سال‌های اخیر به امری متداول و حتی برگزاری مسابقه شده است و بارها نیز شاهد رفتارهای غیر انسانی برخی با حیوانات بوده‌اند. انتشار عکسی از یک مجری تلویزیونی به همراه شرکت کننده دیگر یک شبکه آمریکایی که به شکار حیوانات عظیم‌الجچه علاقه بسیاری دارند جنجال آفرین شده این شرکت کنندگان با گرفتن عکس به سبک شکارچیان قرن نوزدهم از هم یک شیر نر و دیگر حیوانات بزرگ در سفر خود به آفریقای جنوبی شکارکرده‌اند و با منتشر کردن عکس‌هایی از آن بر روی صفحه فیس بوک‌های خود واکنش‌های تندی را متوجه خود کرده‌اند و خشم عمومی را برانگیخت.
ملیسار باکمن نام مجری تلویزیونی است که در عکس‌های گرفته شده با زیرنویس ” یک شکار به یاد ماندنی در آفریقای جنوبی عجب شکاری” در صفحه فیس خود منتشر کرد.

a94bd malake khoon asham علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر

با انتشار این عکس خشم بسیاری از جوامع حمایت از دوستداران گونه‌های خاص و حفظ محیط زیست را برانگیخت تا جایی که آنان با نوشتن طوماری مبنی بر شکایت از وی و دو شرکت کننده زن دیگر خواستار ممانعت از ورود آنان به آفریقای جنوبی به جهت پیش برد اهداف احمقانه و شیطانی‌شان به دولت‌مردان این کشور حمایت از حیوانات و محیط زیست ارسال نمودند.
این طومار را حدود ۱۸ هزار نفر از ساکنین کیپ تاون و مینه سوتا و بسیاری از شهرهای دیگر ایالت‌های آمریکا به امضا رسیده است. در حال حاضر ملیسا باکمن مجری یک برنامه تلویزیونی به نام “وینچستر ددلی پشن” هیجان 
شکار با وینچستر است.گفتنی است “کلیر کوبین” عنوان برنده مسابقه‌ای است که با بیش از ۷۰ گونه از حیوانات راشکار کند. الیویا آیرو میندی آرتور دو شرکت کننده دیگری هستند که قبل از ملیسا باکمن برنده این عنوان شده‌اند.

2a2e4 malake khoon asham1 علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر

50281 malake khoon asham2 علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویرed9c2 malake khoon asham3 علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر

ed9c2 p 89EKCgBk8MZdE علاقمندیهای عجیب ملکه های خون آشام امریکایی +تصاویر
اخبار حوادث و شگفتی ها

برچسب ها :
ارسال توسط :

نظر مخاطبان:  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت